Wybielanie zębów

philips zoom

Chyba nie ma takiej osoby, która nie pragnęłaby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Efekt śnieżnobiałych zębów wbrew pozorom nie jest wcale trudno uzyskać, zaleca się jednak udanie w tym celu do profesjonalnej kliniki stomatologicznej.

Stosowana w JB Clinic Zoom WhiteSpeed to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Jest już czwartą odsłoną systemu Zoom!, łączącą w sobie najlepsze cechy lampy Philips Zoom! (skuteczność) oraz Zoom 2 ACP (bardzo niska nadwrażliwość). Czwarta generacja systemu, lampa Zoom! WhiteSpeed, jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, Zoom! to obecnie najlepsze rozwiązanie, które można zaoferować.

Wysoka skuteczność wybielania zębów

System Zoom! to jeden z najbardziej popularnych gabinetowych systemów wybielania zębów na świecie. Z powodzeniem jest stosowany od 7 lat w ponad 90 krajach na prawie wszystkich kontynentach. Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie systemu Zoom! u pacjentów, którzy mają kolor zębów w odcieniu A3 lub ciemniejszy, skutkuje wybieleniem się zębów o średnio 8 odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty. Dodatkowo, te same badania wskazują na to, że 50% z tych pacjentów osiągnęło po zabiegu kolor B1 (najjaśniejszy kolor w kolorniku) lub lepszy! Przeprowadzony niedawno test w 10 losowo wybranych gabinetach stomatologicznych pokazał, że odsetek osób osiągających kolor B1 lub lepszy jest nawet większy niż w przeprowadzonych pierwotnie badaniach i wynosi 60%.

Wszystkie badania pokazują, że długość okresu podczas którego żel wybielający znajduje się na zębach to jeden z najbardziej istotnych czynników wpływających na efektywność wybielania. Wierzymy, że zabieg wybielania zębów składający się z czterech, następujących po sobie, 15 minutowych sesjach jest optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu potrzebnego na przeprowadzenie trwałego wybielania oraz skuteczności zabiegu. Dlatego też, opracowany przez nas zabieg wybielania zębów systemem Zoom! trwa łącznie 60 minu

W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.

Oferowane przez nas strzykawki z żelem wybielającym Zoom! zawierają wystarczająco dużo żelu do przeprowadzenia 4 sesji wybielania. Żel zawiera fotoaktywator, który jest aktywowany przez światło emitowane przez lampę do wybielania. Technologia ta, w literaturze określana jako reakcja Photo-Fenton, pozwala w znacznym stopniu zwiększyć szybkość, efektywność oraz trwałość całego procesu wybielania. Zoom! to obecnie jedyny system gabinetowego wybielania zębów, który wykorzystuje tą unikalną technologię

System Zoom! jako jeden z niewielu systemów dostępnych obecnie na rynku spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej w zakresie stosowania nadtlenku wodoru.

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Zanim jednak udasz się do gabinetu celem wykonania zabiegu wybielania, upewnij się najpierw, czy nie znajdujesz się w grupie osób, którym odradza się wybielanie zębów. Odnosi się to głównie do młodych osób, przyszłych matek, jednostek cierpiących na chroniczne schorzenia dziąseł lub przyzębia, w tym na powodująca ubytki w uzębieniu próchnicę.

philips zoom

Główną zaletą systemu Zoom! jest jednak jego skuteczność. Najnowsza lampa – Zoom! WhiteSpeed to najmocniejsza z obecnie dostępnych na rynku lamp do wybielania. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga kolor B1 lub lepszy. Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Dodatkowo dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tz. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przeważnie od 1 do 2 lat.

philips zoom efekt